Як правильно підібрати заморожені напівфабрикати.

Zamorogeni napivfabrykaty

В даний час на ринку заморожені напівфабрикати є досить актуальним типом товару та мають широкий асортимент продукції і кожен виробник гарантує високу її якість. Але дуже важливо пам’ятати, що якість заморожених напівфабрикатів залежить не тільки від сировини, яка використовується для їх виготовлення, а й від таких факторів, як умови зберігання, транспортування та подальша реалізація. Тож при вибору подібних продуктів все це необхідно враховувати.

Заморожені напівфабрикати по суті являються продуктами, які пройшли попередню обробку і в подальшому повинні буди приготовлені. До їх складу входять рибні та м’ясні страви, вироби з тіста, овочі та фрукти. Якісні заморожені напівфабрикати здатні дійсно покращити умови життя людини.

При виборі заморожених напівфабрикатів дуже важливо вибрати саме такі, які відрізняються високою якістю. Ви зможете це зробити, якщо будете дотримуватися наступних етапів:

Як визначається якість напівфабрикатів

  1. Звертайте увагу на упаковку. Вона повинна бути без деформацій, оскільки цей показник може свідчити про те, що продукт був заморожений не один раз. Також пошкодження упаковки може свідчити про недотримання вимог транспортування.
  2. Обов’язково ознайомтеся з інформацією про склад продукту, який можна знайти на упаковці.
  3. При виборі овочевих напівфабрикатів, старайтеся вибирати продукцію із вмістом в своєму складі буряка, капусти, моркви. Запам’ятайте, що вироби із вмістом великої кількості картоплі шкідливі для шлунку.
  4. Старайтеся вибирати напівфабрикати з помірною кількістю панірування. Якщо, наприклад, в котлетах її забагато, то вони будуть примхливі з точки зору зберігання. А також зміниться смак самого продукту.
  5. Якщо ж заморожені напівфабрикати мають неапетитний сірий колір, то вживати їх не рекомендується. Такий показник може свідчити про те, що продукція виготовлена або з неякісної сировини, або піддавалася повторному заморожуванню.
  6. Виникнення на поверхні продукту кристаликів льоду або тріщин свідчить про те, що у його складі підвищений вміст води.
  7. При виборі продукції зверніть увагу на тип упаковки. Якщо продукти запаковані за методом вакуумізації, тоді вони можуть довше зберігатися, не втрачаючи при цьому свого смаку і аромату.
  8. Пам’ятайте, у даній категорії продукції переважають ті, до яких був використаний метод шокової заморозки.
  9. Обов’язково зверніть увагу на термін придатності продукції, так як від цього залежить не тільки її смак, але й те, чи безпечна страва.

Якщо взяти до уваги ці всі фактори, то Ви зможете придбати заморожену продукцію дійсно високої якості. І якщо Ваша ціль – це продаж заморожених напівфабрикатів, тоді Вам потрібно налагодити співпрацю з надійним виробником. Компанія «Стоячко» може стати для Вас цим надійним партнером, якщо Вам потрібно замовити заморожені напівфабрикати у Тернополі чи в іншому регіоні України. Вам потрібно тільки заповнити форму для зв’язку або зв’язатися з нами і наші менеджери допоможуть Вам у будь яких питаннях.