Заморожені пельмені та як їх вибирати

zamorogeni_pelmeni

Як ми всі знаємо домашні пельмені, які готуються вдома дбайливими руками, ні в якому разі не зрівнюються з тими, які можуть бути придбані в магазині. Але що робити у випадку, коли часу на ліплення бракує, а смачненьких пельмень так хочеться…

Потрібно йти до магазину і купити готові пельмені. Головне – це вибрати дійсно якісний продукт.

Якщо Ви хочете купити заморожені пельмені хорошої якості, тоді забудьте про рекламні ролики на телебаченню та читайте склад пельмень. Якщо на першому місці стоїть свинина, значить її в пельменях більша кількість. Хоча по технології співвідношення фаршу та тіста повинно бути 40/60%, 50/50% або 60/40%, тому добре звернути увагу як на склад фаршу, так і на склад тіста. Погано, якщо Ви серед всього складу побачите сою, яка досить часто використовується для збільшення маси начинки і здешевлення самого продукту. Також слід звернути увагу на те, що такі приправи як сіль, перець, цибуля, часник і т. д. повинні перераховуватися по пунктам, а не під загальним поняттям «спеції». Адже в такому випадку тут можуть бути різні підсилювачі смаку та ароматизатори. Виробники іноді до складу тіста можуть додавати поліпшувачі борошна і загусники. Це може призвести до того, що пельмені можуть мати сірий колір, що не являється нормою. Норма – це білі пельмені.

Сьогодні на ринку можна знайти заморожені пельмені в поліетиленових пакетах, коробках та на вагу. При покупці пельменів у першому випадку, зазирніть в упаковку і переконайтеся в тому що пельмені не деформовані і не зліплені один з одним. Також слід переконатися в тому, що з-під тіста не вилазить начинка. Такі пельмені розваляться при варінні і Ви будете смакувати тісто і фарш окремо.

Більш екологічною вважається картонна коробка, але вона вимагає максимально повного дотримання умов зберігання: постійно в морозилці та уникати вологи. Перевірити чи пельмені якісні можна потрусивши коробку, – вони повинні вільно битися один об одного.

Що ж стосується такої категорії, як розважні пельмені, то тут також можна вибрати хорошу та якісну продукцію. Для того щоб дізнатися інформацію про такі пельмені потрібно знайти етикетку на коробці, в якій вони лежать або попросити паспорт продукції у продавця магазину. І нарешті після всіх цих маніпуляцій Ви можете перевірити які Ваші пельмені на смак.

Компанія «Стоячко» – це виробник високоякісної продукції ручної ліпки, якщо Вам потрібно замовити заморожені напівфабрикати у Рівному, Львові чи в іншому регіоні України. Вам потрібно тільки заповнити форму для зв’язку або зв’язатися з нами і наші менеджери допоможуть Вам у будь яких питаннях.