Як здійснюється перевезення заморожених напівфабрикатів

Perevozky

Зараз перевезення рефрижераторами замороженої продукції є дуже популярною нішею не тільки при імпорті чи експорті продукції, алей при перевезенні в середині країни.

На що ж Вам потрібно звернути увагу при виборі перевізника заморожених напівфабрикатів. Особливі вимоги, в першу чергу, пред’являються до самого транспортного засобу, який буде використовуватися для перевезення, до його технічного стану, оснащення та чистоти. В основному для перевезення заморожених напівфабрикатів рефрижераторні причепи повинні відповідати таким пунктам:

  • Наявність санітарного паспорта;
  • Акт з відміткою про проходження санітарної обробки;
  • Перед завантаженням продукції повітря у вантажному відсіку повинне бути охолоджене до потрібної температури.

Сам водій рефрижератора повинен бути досвідченим у перевезенні охолодженої та замороженої продукції, вміти контролювати стабільний стан вантажу в дорозі та що робити у разі непередбачених перепадів температур. Також він повинен мати медичну книжку.

Для деякої категорії заморожених продуктів навіть невеликі перепади температури повітря під час транспортування можуть стати згубними, внаслідок чого вони можуть зіпсуватися. Охолоджені вантажі та заморожені напівфабрикати потрібно доставляти з урахуванням всіх особливостей майбутнього маршруту. Це робиться для того, щоб доставка виконалася в максимально стислі терміни.

В замороженому вигляді транспортують в основному такі продукти, які без заморозки можуть швидко зіпсуватися, а таке рішення дозволить продовжити їхній термін зберігання та реалізацію. До такої категорії відносяться: різні види м’ясної продукції, риба і морепродукти, напівфабрикати, овочі і фрукти, морозиво, молочні продукти. Рекомендований діапазон температури, яка повинна бути при перевезення коливається від -25ºС до -18ºС.

Компанія “Стоячко” здійснює транспортування своєї продукції виключно спеціалізованим транспортом, дотримуючись всіх норм.  Якщо Вам потрібно замовити заморожені напівфабрикати у Івано-Франківську чи в іншому регіоні України. Вам потрібно тільки заповнити форму для зв’язку або зв’язатися з нами і наші менеджери допоможуть Вам у будь яких питаннях.