5 міфів про заморожені продукти

Заморожені овочі та фрукти

Справжнім порятунком, коли потрібно заощадити на свіжих овочах та ягодах або коли у Вашому холодильнику пусто є заморожена їжа. Зараз заморожені продукти є дуже популярними і тому із часом з’являється все більше міфів про даний вид їжі. Ми пропонуємо Вашій увазі п’ять найпоширеніших із них.

Міф перший. Заморожену продукцію можна зберігати вічно.

Насправді кожен тип замороженої продукції має певні рамки часу для її зберігання в замороженому виді. Наприклад куряче м’ясо можна зберігати в замороженому стані не довше дев’яти місяців, а креветки не довше шести місяців. На тривалість зберігання також впливають умови, в яких ці продукти зберігаються, наприклад висока вологість і холодне повітря є справжніми ворогами всіх продуктів, які лежать в морозилці. Це призводить до того, що всі продукти покриваються льодом і це зменшує термін їх зберігання. В такому випадку рекомендуємо заморожувати продукти у вакуумних пакетах.

Міф другий. Заморожування може вбити корисні бактерії.

Заморожування не вбиває бактерії, воно робить їх не активними. Це може стосуватися як і бактерій, так і дріжджів і цвілі. І при розморожуванні всі бактерії знову стають активними.

Міф третій. Заморожені продукти мають у собі менше корисних речовин ніж свіжі.

Це обман. Це все може бути навіть навпаки. Річ у тім, що всі овочі та фрукти, які підлягають заморожуванню, збираються стиглими і містять велику кількість корисних речовин. А щодо свіжих овочів та фруктів, то їх збирають за 1-2 тижні до повного дозрівання через час, який тратиться на транспортування. Згідно з даними учених з Університету Каліфорнії, у замороженій кукурудзі, чорниці і квасолі вітаміну С більше ніж у їх свіжих аналогах. У замороженій брокколі вітаміну В більше ніж у свіжій, а от свіжий горошок має у собі більше поживностей ніж заморожений.

Міф четвертий. Продукцію не можна повторно заморожувати

Ви можете розморожувати і заморожувати продукти не один, а навіть декілька разів. Головне при цьому, не залишати їх при кімнатній температурі більше ніж дві години. Але Вам потрібно пам’ятати, що такі операції із сирим м’ясом можуть трохи його зіпсувати і його якість втратиться через зменшення вологи в складі.

Мів п’ятий. Заморожуванню підлягають будь які продукти.

Це все не так. Наприклад, салат-латук після того, як його розморозити розвалиться. Це так само може стосуватися і кремоподібних соусів – бешамель і курд краще за все використовувати свіжими. Не рекомендується також заморожувати яйця в шкарлупі та консервовані продукти.

Компанія «Стоячко» здійснює заморожування своєї продукції згідно всіх вимог та правил. Заморожена продукція Стоячко відповідає всім вимогам та виготовляється виключно із сировини високої якості. Якщо Вас цікавить співпраця з нашою компанією, звяжіться будь ласка з нашими представниками згідно з Вашим регіоном. Вся контактна інформація на сторінці «Контакти»