Partners_Img

Заморожені напівфабрикати «Стоячко» – продукти високої якості у кращих домашніх традиціях.

«Стоячко» – це заморожені напівфабрикати ручної роботи, які виготовляються з використанням спеціальних рецептів без застосування різного типу харчових добавок. Заморожена продукція виробляється із натуральної сировини, з дотриманням санітарних правил і використанням переважно ручної праці. Якість товару відповідає ГОСТам, ДСТУ, ТУ У, прийнятими в Україні і підтверджується відповідними документами.

Заморожена продукція доставляється спеціалізованим транспортом – рефрижератором з температурою -18. Холодильна установка Termoking забезпечує ідеальні умови при транспортуванні, що дозволяє нашим партнерам отримувати продукти у кращому товарному вигляді. ФОП «Стоячко» забезпечує безкоштовну доставку продукції своїм партнерам. Співпраця з нами допоможе Вам зекономити кошти на послугах посередників.

З кожним днем кількість наших партнерів росте. Це спричинено високою якістю та домашнім смаком нашої продукції. Кожна з наших філій з часом все більше розвиваються. Якщо Ви бажаєте стати нашим партнером, просто заповніть заявку і наші менеджери зв’яжуться з Вами відповідно до Вашого регіону. Ви також можете перейти на сторінку «Контакти» та зателефонувати потрібному представнику нашої компанії.

Контакти

72302, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Польова 3

098-823-07-09 Дмитро (м. Мелітополь)

063-065-84-20 Володимир (м. Київ)

097-859-01-01 Станіслав (м. Тернопіль)

stoyachko@gmail.com

Стати партнером