“Стоячко” – заморожені продукти харчування з натуральної сировини

Компанія «Стоячко» почала свій шлях на ринку заморожених напівфабрикатів у далекому 2000 році в місті Мелітополь Запорізької області. Основною метою компанії було та є виготовлення та продаж заморожених напівфабрикатів високої якості. Всі наші заморожені продукти харчування, чи то заморожені пельмені, чи заморожені вареники чи будь який інший тип замороженої продукції, виготовляються здебільшого ручною працею. Для нашої продукції ми використовуємо виключно сировину високої якості. Якщо Ви шукаєте якісні заморожені напівфабрикати в Запоріжжі чи Дніпрі заповніть форму зворотнього зв’язку або просто перейдіть на сторінку з контактами та зателефонуйте нам.

Через 13 років, після відкриття та розвитку компанії на території прилеглих областей, було відкрито філію в місті Києві. Дана філія також веде співпрацю з партнерами з сусідніх областей.

У 2017 році керівництвом компанії було вирішено відкрити Західноукраїнську філію в місті Тернопіль. Дана філія веде плідну співпрацю зі всіма регіонами Західної України. Якщо Вам потрібно придбати заморожені напівфабрикати в Рівному, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях чи інших областях просто заповніть заявку і наші менеджери зв’яжуться з Вами або перейдіть на сторінку «Контакти» та зателефонуйте нам відповідно до Вашого регіону.

Загалом, за весь час існування компанія «Стоячко» зарекомендувала себе, як надійний виробник, який виготовляє якісні напівфабрикати ручної ліпки.

Контакти

72302, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Польова 3

098-823-07-09 Дмитро (м. Мелітополь)

063-065-84-20 Володимир (м. Київ)

097-859-01-01 Станіслав (м. Тернопіль)

stoyachko@gmail.com

Стати партнером